AMELİYATSIZ POPO ESTETİĞİ

Ameliyatsız Popo Estetiği

                 Ameliyatsız Popo Estetiği

( Popo Kaldırma- Popo Dikleştirme- Popo Dolgusu)

Sadece kadınlarda değil erkeklerde de popo küçüklüğünün büyük sorun olduğu günümüzde ameliyatsız popo estetiği sayesinde bu sorun giderilmektedir. Daha estetik bir popoya sahip olmak isteyen kadın ya da erkeklere silikon protezler takılabilir. Ancak bıçak altına yatmak istemeyen ya da narkoz almaktan çekinen kişiler için ameliyatsız aquafilling dolgu maddesi ile popo estetiği yapılabilmektedir.Silikon protezler gibi ömür boyu kalıcılık olmasa da aquafilling dolgu maddesi ile ortalama 7-8 yıllık bir kalıcılık sağlanabilmektedir.
 
Kadınlarda ameliyatsız popo estetiği nasıl olur?
Son zamanların en popüler tedavisi olmaya başlayan ameliyatsız popo estetiği için aquafilling dolgu maddesi kullanılır. Yaklaşık 45 dakika süren bir uygulamadır. Ameliyathane ortamında uygulama yapılır. Uygulama plastik ve estetik cerrahlar tarafından uygulanmalıdır.
 
Erkekler de ameliyatsız popo estetiğinden faydalanabilir mi?
Kadınların bu konuda hassas olmalarına karşılık erkekler de son zamanlarda popo estetiğine önem vermeye başladılar. Daha diri ve estetik bir popoya sahip olmak isteyen özellikle genç erkekler de ameliyatsız popo estetiğinden faydalanabilirler. Belirlenen bölgelere özel iğneler yardımı ile enjekte edilen aquafilling dolgu maddesi sayesinde erkekler de daha diri, dolgun ve şekilli bir popoya sahip olabilmektedir.
 
Aquafilling dolgu maddesi ile popo estetiği fiyatları ne kadardır?
Vücut yapısı kişiden kişiye farklılık gösterir. Aquafilling dolgu maddesi ile gerçekleştirilen ameliyatsız popo estetiğinde ilk önce muayene olunduktan sonra ne kadar dolgu maddesinin gideceği belirlenerek popo estetiği fiyatlandırılır. Bu yüzden önceden bir fiyat belirtmek mümkün değildir.
 
Aquafilling dolgu maddesinin etkisi nasıl görülür?
Aquafilling dolgu maddesinin %98’i sudan oluşur. İnsan vücuduna uyumludur. Aquafilling dolgu maddesi ile ameliyatsız popo estetiğinde doğal bir görünüm elde edersiniz. Çok ince iğne uçları ile yapılan uygulamadan sonra herhangi bir iz kalma söz konusu değildir. Ertesi gün günlük hayata dönüş yapılır.
 
Aquafilling dolgu maddesi en çok kimlerde tercih edilir?
Popo büyütme, şekillendirme ve asimetri problemlerinde oldukça sık kullanılan aquafilling dolgu maddesi ince yapılı olan ve küçük popolu bayanlarda özellikle tercih edilen bir dolgu maddesidir. Ameliyatsız popo estetiği için en çok tercih edilen aquafilling dolgu maddesinin birçok avantajları da vardır. Kolay ve güvenli bir uygulamadır. Lokal anestezi ile gerçekleştirilir. İstenilen volümlerde kolayca ayarlanabilir bir maddedir