GÖĞÜS DOLGUSU

Göğüs Dolgusu
Ameliyat olmaktan çekinen, narkoz almak istemeyen kişilerin tercih ettiği göğüs dolgusu ile hem göğüslere dolgunluk verilmekte hem de büyütme uygulaması yapılabilmektedir.
 
Birçok kadın göğüslerinin küçüklüğünden yakınır ve daha dolgun gözükmesi için göğüs dolgusu uygulamalarından yararlanır. Göğüs dolgusu işlemlerinden yararlanırken en önemli yardımcı ise Aquafilling’tir.
 
Aquafilling (Aqualift) avantajları nelerdir?
Aquafilling, meme büyültme, bacak düzeltme, kalça şekillendirme, vücut deformasyonlarında kullanılan en güvenli dolgu maddelerinden biridir. Kolay uygulanır. Kalıcılığını uzun süre koruyan Aquafilling ile iyileşme süreci olmadan kişi kısa sürede günlük hayatına döner. Derin doku uygulamalarında oldukça güvenli bir dolgu maddesidir.
 
Aquafilling (Aqualift) ile göğüs dolgusu nasıl uygulanır?
Aquafilling dolgu maddesi ile gerçekleştirilen göğüs dolgusu için lokal anestezi kullanılır. Sadece göğüs bölgesi uyuşturulur ve meme başından yapılan tek iğne deliği ile uygulama gerçekleştirilir. Göğüs dolgusu uygulaması yaklaşık olarak 35-40 dakika sürmektedir. Uygulama sonrasında hastanede kalma gibi bir durum yoktur ve kişi uygulamanın hemen arkasından günlük hayatına rahatlıkla geçiş yapabilir.
 
Aquafilling (Aqualift) dolgu maddesi ile neler yapılabilir?
Ameliyatsız estetik operasyonlarında göğüs büyültme, ince bacakların kalınlaştırılması, popo hacminin yükseltilmesi, popo dikleştirme, popo büyütme gibi işlemlerde aquafilling dolgu maddesi kullanılmaktadır. En çok tercih edilen ise göğüs büyütme ve dikleştirme uygulamalarıdır. Bunun yanında ince yapılı ve küçük popo sorunu olan kişilerde popo büyütmede tercih edilenler arasındadır. Göğüs sarkmalarında ve göğüslerde bulunan simetri ve asimetri bozuklukları da aquafilling dolgu maddesi ile giderilmektedir
 
Göğüslerde kaç şekilde büyütme yapılabilir?
Göğüslerde yağ enjeksiyonu, dolgu maddesi ve Aquafilling dolgu maddesi ile büyütme yapılabilir. Günümüzde en çok tercih edilen uygulama ise aquafilling dolgu maddesi ile yapılan göğüs dolgusu uygulamasıdır. Ameliyatsız, herhangi bir kesi atılmadan, güvenli şekilde uygulama yapılır.
 
Aquafilling (Aqualift) kimlere uygulanabilir?
Aquafilling hormonal düzensizliği olmayan, sağlıklı kişilere yapılabilir. Bunun yanında göğüsleri küçük olan, alerjik hastalığı olmayan, hamile ya da emzirme döneminde olmayan, ilaç tedavisi görmeyen kişiler aquafilling ile göğüs dolgusu ile büyütme, dolgunlaştırma ve diğer işlemleri yaptırabilirler.